Ze života oddílu

Aktuálně z činnosti oddílu - akce, výlety a další.Vysoké Tatry 2013 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Michal   
Pondělí, 19 Srpen 2013 20:16

Víkendový výlet vlakem do Vysokých Tater v červnovém období v roce 2013, kdy byly docela mimořádné zimní sněhové podmínky na to, že se jedná téměř o letní datum.

 
Skialpová sezóna 2012/13 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Zámek   
Neděle, 19 Květen 2013 18:38

Poslední zbytky sněhu už definitivně roztály, a tak jsem se dostal k tomu shrnout letošní skialpovou sezónu. Zima to nebyla nejlepší, ale ani ne nejhorší, takový klasický průměr. Naštěstí však díky chladnému předjaří se dalo i 1. Dubna lyžovat ještě v prašanu, ale popořádku.

Sezónu jsme začali jak jinak než Silvestrovským výletem do Bayerische Alpen, Reiteralm do winterraumu na  Neue Traunsteiner Hutte. Ač byla vyhlášená 3. lavinovka, tak toto pohoří je ideální na nenáročné výstupy a pohodové sjezdy. Převýšení je max. 700 m, takže na začátek sezóny ideální.

 
Skalkařina 2012 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Kamil   
Neděle, 19 Květen 2013 18:22

Nedaří se a nedaří nikoho přemluvit, aby napsal aspoň krátký článek o lezení, výletu do hor, tak musím sám. To samé se získáváním fotek :-) Tak aspoň trochu fotovzpomínek ze skalkaření z roku 2012 na Kružberku, Rabštejně a Moravském krasu, konkrétně z Krkavčí sklály.

 
Poslední slanění 2012 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Kamil   
Neděle, 19 Květen 2013 17:45

Již poněkolikáté se na ukončení lezecké sezóny scházíme na Velkem Rabštejně. A je velká škoda, že takováto zima není celý rok, to by se nás scházelo na skalách mraky :-) Bohužel letos nepřijela Diana, tak není žádný šikovný dopisovatel, tak aspoň pár vzpomínkových fotek.

 
Bivak 2004 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lubina   
Sobota, 20 Říjen 2012 22:51

Hurá! Tak se letos přece jen dočkám lezení s Radčiným panem bratrem.

Sláva! Budou to Tatry! Přijal jsem volbu bez jakékoliv pokory a úcty k těmto velikánům. Je fajn, že rovnou ty Vysoké....

Paráda! Ne každou sobotu vstávám ve 3 hodiny ráno a určitě si v tom nezavedu novou tradici. Rychle se psem, dobalit jídlo z ledničky, protože na horách člověku vyhládne.(Obzvláště mezi třiadvacátou a pátou hodinou ranní, pokud člověk „nějak nemůže usnout“.)

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Další > Konec >>

Strana 1 z 4