HO BIVAK Ostrava Ze života oddílu Poslední slanění 2019

Poslední slanění 2019No to jsem si zase zavařil. Slíbit Kamilovi článek o posledním slanění po takové době! Nuž stalo se. Juknul jsem tedy na fotky, které mi paměť osvěžily. A co mi řekly?


Akce proběhla o fous později než předchozí léta. Akce proběhla na Rabštějně jako každý poslední rok. Akce byla na Konírně tak jako téměř vždy. Akce byla fajn.

Více ze mě fakt nedostane ani čertův švagr. Potěšilo mě oprášení oddílového rituálu přijetí nových členů („komín“). Jo a předseda slavil padesátiny a myslím, že byl o5 zvolen (teda pokud se volilo, ale jelikož se pila zelená tak asi jo). Jo a byla tombola, fajna jak cyp. Jo a svině pobili a zabíjačka byla na talířích.

Poslední slanění 2019

No jak píšu, bylo fajně.
Tak co letos bando? Kaj se slezem? V ilegalitě?
Hore zdar a buďte zdrávi!

Zajímavé, že ani po roce se mi nepodařilo přesvědčit Oskara, že na tombolu jsem neměl žádný vliv a puntíkované elasťáky vyhrané v tombole, byly buď náhoda nebo v režii někoho jiného … ale bylo moc fajně a díky moc Márovi za luxusní „bio“ občerstvení!

Lubina zmiňuje oddílový rituál pro přijetí nových členů – kdo neví, znamená to na sólo vylézt komínkem na vyhlídku na Rabštejně. Není zádrhel to sólo, ale protlačit se těsným komínkem …. Kamil

1 thought on “Poslední slanění 2019”

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *